| Miriamm a întrebat:

BUna! Va rog din tot sufletul sa ma ajutati pentru ca sunt foarte speriata. Acum 1 ora, m-am intalnit cu un baiat si"ne-am jucat" putin si el a bagat degetul in vagin, eu fiind virgina. Cand am venit acasa, am vazut o pata de sange mica pe chiloti. Ce sa fac? M-a dezvirginat complet cu un singur deget? Este posibil ca la un contact sexual adevarat sa nu-mi mai curga sange? Mentionez faptul ca atunci cand mi-a bagat degetul, m-a durut si l-am scos repede. Va rog sa ma ajutati, sunt foarte speriata. Am facut cea mai mare prostie din viata mea. Ce sa fac? Va rog...

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Buna!

Sa stii ca exista posibilitatea sa te dezvirgineze (sa-ti rupa himenul) cu degetul, si asta ar explica accea mica sangerarea.
Dar ca sa stii sigur va fi nevoie sa faci un control ginecologic.

| Iubibilăă a răspuns:

De la varsta asta nu cred.

| KenVyQ a răspuns:

Mdea..chiar ca e o prostie cam mare tinand cont ca nu stii ce-ai facut.Acum chiar cu acel deget te-a dezvirginat dar nu te speria pentru ca altele o fac prin contact sexual.Du-te la ginecolog.Bafta!

| lorennnna a răspuns:

Nu mai esti virgina happy! mare prostie, acum orice control medical faci legat de asta, se va vedea big grin bafta