| andreutza99 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma...am fost cu un baiat timp de aproape 1an si azi am vb cu el la telefon si mi-a zis ca se desparte de mine ca a cunoscut o alta fata pe metin...sufar foarte mult inca il mai iubesc este la aceeasi scoala cu mine mereu il vedeam vorbeam si chestii din astea dar acum nu stiu cum o sa rezist sa nu mai vorbesc cu el ajutati-ma va rog eu dar nu vreau sa ma transfer la alta scoala il iubesc enoooorm.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta nu inseamna ca trebuie sa te transferi la alta scoala daca nu mai esti cu el, cu timpul vei trece peste greu si totul va fi bine.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Daca te-ai despartit de el nu inseamna ca nu mai trebuie sa vorbesti cu el...trebuie sa ramaneti amici dar stiu ca e foarte greu si va trece ceva timp pana il vei uita petru ca este mai greu sa il uiti cand e in aceeasi scoala cu tine pentru ca il vezi mereu si probabil te gandesti numai la el si la faptul ca v-ati despartit...dar asta e mai devreme sau mai tarziu ranile se vor vindeca si tu o sa iubesti din nou pentru ca asa e dragostea daca nu suferim nu stim sa apreciem la adevarata valoare persoana iubita asa ca tine capul sus sigur o sa iti treaca!

| YoYoUtZa a răspuns:

Pai e nesimtit.
Adica sa lase o fata pentru una din joc care cine stie ce mucoasa poate fii.
Doamne iama ce lume in ziua de azi.
Incearca sa nu te mai gandesti la el.Combinate cu alt baiat si uita-l. Nu te merita.

| かつき a răspuns:

Mai exita destui baieti pe lumea asta! Inseamna ca nu te iubea destul...