| Pufi0 a întrebat:

Hei! Am cunoscut un baiat acum 10 luni, si ne.am indragostit foarte mult unul de celalat. in lunile decembrie si ianuarie petreceam foarte mult timp impreuna [la telefon] el era plecat din localitate. in acele luni eu m.am indragostit foarte mult de el nu puteam sa stau o zi fara sa vorbesc cu el. Am fost aproape 8 luni impreuna, ne.am despartit si impacat de multe ori din diferite motive, m.a inselat de 3 ori dar il iubeam prea mult ca sa stau fara el. Acum insa nu mai suntem impreuna si el il iubesc enoooorm dar el imi vorbeste foarte urat. Nu stiu ce sa fac ca sa regrete daca ma credeti eu as vrea sa ma impac cu el, doar langa el sunt fericita. Cum sa fac sa se indragosteasca iar de mine? ajutati - ma!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Omul nu se schimba daca cineva vrea sa il schimbe ci o face pe proprie raspundere. Renunta la el si iti vezi de viata ta pana dai de cineva pe masura ta.