| Shinen a întrebat:

Va rog, help me!
Am incercat sa sun pe cineva, era bateria incarcata,. Deodata, s-a descarcat. L-am pus la incarcat si, imi arata ca se incarca. De 5 minute nu se incarca deloc. Ce fac? Va rog, help me! Telefonul e nou.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai deocamdata nimic sa nu faci, dar daca se mai repeta chestia il duci frumos de unde l-ai cumparat daca spui ca e noi, inca e in garantie banuiesc. Poate fi de la orice problema asta, acumulator, telefon.Bafta!

1 răspuns:
| PupicelT a răspuns:

Nu stiu despre ce e vorba. Ce ar putea sa fie... Dar eu una te sfatuiesc sa te duci la un centru specializat, unde unde sunt specializati in asa ceva si stiu ce e de facut...happy