| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult, ajutooor:* In curand incepe scoala, imi place foarte mult de un baiat (il visez in toate noaptile) de-o data cu mine dar din alta clasa. El nu stie ca exist. Ce pot face ca sa ma observe? Va rog luati in considerare ca sunt in a saptea, el nu ma cunoaste si nu pot sa incep sa ma machiez sau sa umblu cu tocuri sa sa ma imbrac alt fel si sunt tare rusinoasa.Rog seriazitate :* si app. funda:*

P. S. Nu am mai avut prieten decii helppp

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Oricum nu e nevoie sa te imbraci excentric ca sa ii atragi atentia cum fac unele feteoh go on Important e sa fi tu insati, sa nu vrei sa pari altceva decat esti...acum,depinde si de el. Poate el te-a observat dar nu iti dai tu seama; acum depinde,nu intotdeauna persoana de care ne place ne place si ea pe noi:-s Dar speranta moare ultima, deci... orice e posibil!:*
Ai putea totusi sa te imprietenesti cu cineva din clasa lui, eventual cu vreo fata cu care discuta si el mai des...sau despre care are o parere bunathinking Intereseaza-te si tu,sau daca chiar esti cunostinta sau prietena cu vreo fata de acolo intra si tu mai mult in discutie cu ea,mai treci pe langa clasa lui,insa sa nu para ca esti indragostita de el pentru ca apoi poate te va considera o disperata si nu e bine:-s

Bafta:* P.S: sa incerci sa nu pui chiar mult suflet pentru el,pentru ca apoi daca cumva te va dezamagi vei suferi si nu cred ca vrei asta:-s Deci oricat ti-ar placea de el, ramai cu picioarele pe pamant si nu "ii da lui toata inima ta", ca pe urma s-ar putea sa te simti si mai dezamagita daca va face ceva care te va nemultumi; si fi optimista si nu uita:EXISTA MIRACOLE! smug