| toffy a întrebat:

Cum sa ma machiez ca sa nu observe prea tare profesorii la scoala?

11 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Foloseste un rimel transparent(9lei-avon) foarte putin fond de ten un gloss roz cu sclipici sau incolor!(depinde cum iti place-dar nu te da cu ruj!) si pentru ochi un fard cat mai deschis posibil!

| elena a răspuns:

Ei, ca profesorii aia ai tai, or fi asa de chiori sa nu te vada ca te-ai dat cu faina pe fata. Nu te supara, dar cred ca la scoala, mai bine ar fi sa te duci cu lectiile pregatite decat fardata. De ce vrei sa imbatranesti o fata de adolescenta, care trebuie sa emane numai tinerete, iar daca profesorii nu vad ca sunteti machiate, cred ca le este lehamite sa va mai faca si observatii in acest sens.
Un Regulament de ordine interioara exista in clasa sau este democratie si toate regulile au picat si ele?

| Floreenofficial a răspuns:

Fond de ten la greu...asa fac colegele melehee hee

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
Da-ti cu rimel...cu putin fond de ten[sau mai multlaughing] si cu luciu de buze.
Daca vrei sa te dai cu fard pleoape, alege culori foarte deschise.
succes:*happy

| Oanny a răspuns:

Putin rimel si putin creion

| ruxybelle a răspuns:

Sa`ti dai cu putin fond de ten... nu exagerat de mult si cu rimel love struck e simplu si frumos, noi suntem cls a 6`a si nu ne zic profesorii nimic, desi eu incer foarte rar imi dau cu fond de tenwinking
sper ca te-am ajutat thumbs up

Răspuns utilizator avertizat
| Boo a răspuns:

Fond de ten.rimel.poate ceva mai dechis la ochi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe youtube, make up for school xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma dau cu fond de ten, blush rosu, rimel cu extra volum [avon, super shock ] si fard de pleoape piersica [un oranj ft deschis ].
Inainte ma machiam cu alb la ochii si profa de mate comenta acum totul e super okhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa de machezi doar cu rimel si da-ti pleoapele cu fond de ten./...