| NoSwear a întrebat:

Va rog sa imi dati idei de id-uri, pe mine ma cheama Madalina Ioana, dar nu vreau ceva gen : maddyoana sau ceva de genul... Fara "zz" la madalina ( madutzza ) sau yoana...
Dar va rog sa incercati id-urile in yahoo sa vedeti daca sunt luate deja. Dau fundita la raspunsurile cu multe id-uri.
Mersi!

4 răspunsuri:
| ĐǿŁŁY a răspuns:

Madalina.ioana
ioana.madalina
madalina_ioana(anul)
mada_ioana

| Andrada97 a răspuns:

Buna! Te-ai gandit la ceva abstract si destul de simplu?
Depinde de ce varsta ai, iti dau cateva idei:
1. m. dreams ( "M" de la Madalina, ai putea pune si "I" )
2. forgotten. dreams
3. last.summer
4. Daca iti plac anumite orase din lume ( mai frumoase ) ai putea face ceva de genul: m. london, m. NY, m.paris sau iar cu "I"happy
5. Daca iti place un anumit anotimp in mod special, sau altceva foarte mult: musique. m sau mpearls
Cam atatea idei am, sper ca te-am ajutathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ce

| Inna_7059 a răspuns:

Poi despre exemplu daca pe tine te cheama Madalina poti sa-ti faci id'ul: maddy. yo_anna sau ceva de genuwinking