| NoSwear a întrebat:

Va rog sa imi dati idei de id-uri, pe mine ma cheama Madalina Ioana, dar nu vreau ceva gen : maddyoana sau ceva de genul... Fara "zz" la madalina ( madutzza ) sau yoana...

Dar va rog sa incercati id-urile in yahoo sa vedeti daca sunt luate deja. Dau fundita la raspunsurile cu multe id-uri.

Mersi!

Si prin a verifica in yahoo inseamna ca sa fie VALIDE! straight face

9 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Fii atenta "aniladam", mi se poare foarte dragut... te-ai prins la schema?

| gigiro a răspuns:

Madiona; Madl( in germana inseamna domnisoara); Maduta; etc. Eu nu vreau sa te ajut cu ID-uri, pentru ca nu ma prea pricep. Ceea ce vreau sa-ti spun, este ca te apreciez din tot sufletul. In primul rand ca te exprimi corect(ID) si nu porecle cum spun alte tinere, si in al doilea rand pentru modul elegant in care te exprimi. Jos palaria, domnisoara Madalina. Apropo: Mada_Lina

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Mady_cool_girl

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Mada4you...kiss4yoana...yoanaloveyou :X

| ronin33dan a răspuns:

Ma_liana

| NoSwear explică:

Multumesc ca mi-ati dat foarte multe id-uri dar nu as vrea cu "cool" girl si toate chestiile astea de pitipoance tongue
Vreau unul normal.gen.madalina_ioana dar pacat ca este luat sad nu as vrea cu "zz" sau cu "y"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana_madalina

| Deedee_7556 a răspuns:

Maddie. x

Ioannam

Maduu_yonne

happy

| nicoleta_3574 a răspuns:

Ioana_madalina.sau cu numele tau de familie. sperg sa mearga