| moartea_9130 a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati cant de repede va sta in putinta iubesc un baiat care nu mai vrea sa mai stea cu mine sia gasit pe alta care il iubeste la mine e mai complicat parinti nu sunt de acord cu el si vreau sa-l recuceresc cum s-o fac? va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Domnisoara, din pacate, adevarul dur este ca nu il mai puteti recuceri. Ati fii avut o sansa, daca parintii dumneavoastra erau de acord cu el. Tocmai de aceea si el a plecat la alta. Nu stiu ce varsta aveti, dar unica sansa pe care ati mai avea-o e sa aveti o garsoniera in care sa locuiti singura, independenta.
Tot ce v-a ramas de facut, este sa va resemnati si sa il lasati in pace, sa isi vada de noua relatie. Daca sunteti prea insistenta s-ar putea sa aveti neplaceri. Dragostea, mai inseamna si suferinta.
Imi pare rau, sincer, de dumneavoastra, dar asta este viata. nu sunteti nici prima, nici ultima, care trece prin asa ceva. Trebuie sa
aveti taria necesara de a trece peste asa ceva.
Succes!

| SimonaSymo a răspuns:

Fa-l gelos cu prietenul lui cel mai bun sau cu altcineva...iar cat despre parinti doveditii ca sunteti facuti unul pentru celalalt

| JustAStar a răspuns:

Tuh FaTAlove struckdak vrei sa-l cuceresti spune-i ca`l placi. bate`i apropouri si scoate`o pe fata aia din lumina ...scena e a ta daca ea dispare si dupa fi tu insati si ai sa vezi ca razand cu pofta, zambindu`i, privindu`l.va fi la picioarele tale.da daca nu te mai place deloc.nu cred ca merita sa`ncerci!--XoXo--