| princess1kiss1you a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati, nu imi mai merge sunetu a umblat cineva la sunet si de atunci nu imi mai merge nu stiu ce sa fac, va rog mult sa ma ajutati, am dat la computer, propietati, device manager, sond video and game controlles si acum imi apare jos in stanga la sunet un x si scrie no audio output device is installed, va rog frumos sa ma ajutati...princess1kiss1you add meu. ajutorrrrrrrrrr crying(((

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce windows ai? Lasa un mesaj privat! In mesaj specifica, nu merge sunetul in windows...

| Americanuu a răspuns:

Instaleaza driverul placii de sunet din nou. De preferat cu Driver checker caci sigur nu sti de unde sa iei driverul acela de pe net.