| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati sa decid cu ce ma imbrac la un balhappy. Deci imi iau colanti negri, cizme pana la genunchi negre cu toc de 12 plic negru si am nevoie de o bluza, dar nu stiu ce fel de bluza sa mi iausad. sugestii?

2 răspunsuri:
| Patricia96 a răspuns:

Mie u-mi place thinking adica e ciudat ...ai putea sa-ti iei colanti, tocuri inalte...dar nu cizme :-s
Eu ti-as recomanda rochite deoarece este un bal, unde ar trebui sa fi cat de poate de elegantahappy
O rochita neagra, tocuri inalte si un potmoneu ar arata superhappy

| AnnePanda a răspuns:

Nu te du cu cizme pana la genunchi si colanti. O sa arati ca una de pe dn7. Esti fata, nu? Si totusi ce fata merge la bal in colanti? Ia o rochita draguta, usoara, chiar simpla, nu`i nevoie de mult ca sa fii speciala. Bafta