| bebita15 a întrebat:

Ajutati-ma!

Am o intalnire cu un baiat la un suc. dar problema mea este ca nu stiu cum sa ma imbrac.sad
Am cizme pana la genunchi negre dar nu au toc...Si ca sa ma duc pe tocuri nu pot deoarece afara este frig si am doar pantofi si inghet.
Deci sa zicem ca imi iau cizmele dar nu stiu ce sa imi iau mai sus...cu colanti nu-mi sta bine. dar cel mai greu lucru e ca nu stiu ce bluza sa-mi iau.adica ma refer eleganta? sau in camasa? sau nu stiu...
Dati-mi niste idei...

Va rog ajutati-ma. Urgent!straight face

Funda pentru cel mai ajutator raspuns :*.

Răspuns Câştigător
| lifeisperfekt a răspuns:

Eu ti-as propune sa-ti iei o camasuta(de preferat in carouti),blugi(deoarece tu spui ca nu-ti sta bine cu colanti),o geaca de piele(ar fi mai bine) sau daca nu de orice fel numai sanu fie dinaia lunga ca atunci o sa arati naspa(neagra sa fie geaca), ca acesori as propune niste bratari si niste cerceluti finuti de arcint cu un inelus(ar fi dragut un inelus cu inimioara).Ma bucur daca te-am putut ajuta happy. Bafta la intalnire!thumbs up happy. Si pana la urma el iese la intalnire cu tine, ci nu cu hainele tale happy

| lifeisperfekt a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Multumesc frumos.Ma bucur ca te-am putut ajuta!happy

| lifeisperfekt a răspuns (pentru lifeisperfekt):

Multumesc frumos, ma bucur ca te-am putut ajuta si sper ca ti-a mers bine la intalnire!happy

13 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Acuma depinde,daca e un simplu amic nu trebuie sa fi extrem de eleganta,dar daca e un baiat pe care vrei sa-l impresionezi, iti poti lua cizmele negre,si ia-ti o bluza eleganta si niste blugi stramti.
Dar de ce spui ca cu colanti nu iti sta bine?
Ai putea sa iti iei camasa lunga si colanti, sau un pulover peste fund tot cu colanti.
Altfel, ramai tot la bluza eleganta cu blugi.
Succes.

| FucktheSystem a răspuns:

El iese la întâlnire cu tine sau cu hainele tale? Gândește-te la asta...

| Giinger a răspuns:

Poti asorta cizmele la o pereche de jeansi albastri lejeri.:) De asemenea, ar fi frumos sa imbraci o bluza cu imprimeu mai larguta, care sa dea tot asa-un aspect lejer. Parul ai putea sa ti-l lasi bucle, sau intins, ridicat cu o bentita.:) Ar da un aspect cuminte si copilaros pentru prima intalnire.
http://www.starshiners.com/ro/misso/bluza-missq-glamour-orange -cam asa:D-

| XoXo_8074 a răspuns:

Cizmele colanti fusta bluza(oarecum eleganta) sau cizme blugi mulati si o camasa(bagata in pantaloni)-->va fi ceva gen cowgirl...happy sau cizmele fusta(fara colanti, doar dresuri de culoarea pieli sau culoarea bluzei/camasii) bluza sau camasa

ai putea incerca un aer frantuzesc adaugand tinutei o esarfa draguta... sau ceva mai rock... depinde si de stilul tau:*

funda?batting eyelashes

| RockStar a răspuns:

Poti sa iti iei o pereche de blugi simpli, cizmele acelea lungi :p. si o bluza eleganta :p. sau daca doresti poti sa incerci si camasa thinking nu stiu ce haine ai straight face.
Fiecare om se imbraca cum ii place.

| Thornado a răspuns:

Cizme, pantaloni latex si bluza lunga peste fund. Bafta!

| dienuta1990 a răspuns:

Eu zic ca fiecare se imbraca cu ce are.Eu ti-as propune sa iei o pereche de blugi stramti, o bluza eleganta si cu o esarfa frumoasa la gat.Cu asta sigur o sa-l impresionezi.

| Corinnààà a răspuns:

Ai putea sa iei cizmulitele tale si daca ai zis de colanti ai putea sa iei o pereche de colanti si pantaloni scurti sau daca nu iti place ideea asta ai putea pur si simplu sa iti iei niste blugi. Boon iar acum bluza.Ai putea sa iti iei o camasa si un taior si cu mansetele indoiata daca sunt prea lungi sau ai putea sa iei un plover cu anchior(o culoare care te prinde) peste fundulet ori un plover cu maneca scurta(tot peste fund, scuze ca ma repet sad ) si o maleta ori o camasa lunga descheiata si un tricou/bluza(care iti plac mult). Depinde ce gen de baiat este(nu cred ca l-ar deranja daca te imbraci elegant si el este sport, poate ii place sa fi diferita)... sper ca te-am ajutat big hug

Răspuns utilizator avertizat
| monicalina a răspuns:

Iti iei colanti si o bluza eleganta nu camasa.sad sau poate iti iei cizmele o pereche de blugi si nu stiu un tricou bluza nu stiu ce haine ai tu in sifonier daca as fi stiut te-as fi ajuat cu mare drag.te pop si spor la ales hainute

| bebita15 explică:

Np.:* da a fost bine. mersibatting eyelashes