| 0PopaPorno a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa vorbiti cu cineva mai mult timp pe mess,deveniti prieteni buni,apoi dintr-o data ii ziceti ca de fapt tu esti fata nu baiat, iar persoana sa-ti dea igg, sa te dea naibii dupa atatea amintiri povestite si tu sa te simti ca ultimul ratat?

6 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Din cartea I a prieteniei
Porunca I Pana nu auzi ca sufla sa nu crezi in prieteni

| 0PopaPorno explică (pentru Memecy):

Sunt foarte prost, daca vrei sa-mi explici putin asta ca pare interesant.

| Memecy a răspuns (pentru 0PopaPorno):

Din ceea ce zici tu rezulta ca nu l-ai vazut niciodata nu devii prieten cu cineva decat daca l-ai vazut cel putin de cateva ori bune in realitate

| August99 a răspuns:

Deci fix asta mi s-a intamplat mie... dar nu mi-a dat igg doar a fost foarte furioasa pe mine straight face

| 0PopaPorno explică (pentru August99):

Serios? in sfarsit am mai gasit pe cineva. si in cat timp i-a trecut? dupa aia ati continuat sa vorbiti la fel ca inainte?

| August99 a răspuns (pentru 0PopaPorno):

Pai nu am mai vorbit de atunci. de fapt nu demult mi s-a intamplat asta si de aia.