| Alex_Constantin_1993 a întrebat:

vin cu o problema mai delicata, am niste probleme foarte mari in relatia mea cu o fata, nu stiu cum sa va zic dar am nevoie de cineva strain pe care sa nu il cunosc sa ma asculte ce am de zis si sa ma plang la el, nu pot face asta cu prietenii mei pentru ca nu m-ar intelege, simt nevoie asta, daca mai stau mult asa o iau razna, bani sa ma duc la un psiholog nu am, am nevoie de un prieten(a) care sa ma asculte si sa ma inteleaga, nu sa isi bata joc, astept sa ma contacteze cineva

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie problema aici!

P.S: Daca e fata din poza de profil, eu m-as bucura in locul tau.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

N-am obiceiul sa ma leg de chestii din astea, dar n-am putut sa ma abtin. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era pacat sa te abtii, oricum ai dreptate))

| Alex_Constantin_1993 explică (pentru anonim_4396):

Nu, nu e fata din poza.