| MaraMarutza a întrebat:

vine ziua unui coleg peste o saptamana face 14 ani si nu stiu ce sa ii iau el este mai bogat si as vrea sa am un cadou calumea intodeauna la ziua cuiva cadoul meu era cel mai calumea dar acum am ramas fara ideii parfum nu vreau sa ii mai iau pentru ca i-am luat si anul trecut si sunt sigura ca va mai primi o gramada de la ceilalti invitati el nu poarta lanturi sau ceasuri sau din astea. ce ii pot lua?

5 răspunsuri:
| Roxanne_4260 a răspuns:

Nu trebuie să îi iei ceva neaparat scupm, pentru că el e mai bogat...
Dacă sunteţi prieteni destul de buni, şi ai o poză cu tine şi cu el, scoate-o, înrămeaz-o şi împacheteaz-o frumos.
Sau poţi să iei un medalion de argint, de acela drăguţ, cu jumătate de inimioară lui şi jumătate ţie, şi poate şi un lanţ (chiar dacă el nu poartă; poate asta îi va părea special şi va purta.)
Dacă îi place să citească, cumpără-i o carte.
Dacă îi plac pozele, cumpără-i un album foto.
N-ai prea spus nimic despre el, să îmi dau seama...
Oricum, baftă!

| Mystyk a răspuns:

Poti sa ii iei ceva pentru calculator.niste casti cu microfon din astea misto, un mouse cu senzor si o gramada de butoane(pentru jocuri)...

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu el sau cu formatia, echipa preferata si personalizeaz-o. Un ceas, mousepad etc. Uite aici: www.epersonalizari.ro

| anonima1010 a răspuns:

Pai poti sa mai vorbesti cu alti prieteni care merg la ziua lui si sa ii faceti un poster mare cu poze cu prieteni lui, cu el, cu chestiile care ii plac, cu mesaje amuzante etc. sau poti sa ii iesi un tricou simplu calitativ si sa pui o poza cu el si cu toti prieteni lui sau doar cu el si apoi sa ii pui pe toti prieteni lui sa il semnezewinking

| MaraMarutza explică:

Pai...nu suntem asa buni prieteni cred ca lui ii place de mine ne cunoastem din clasa intai de citit nu place sa citeasca din are si casti din alea pentru pc pai ce sa va zic de el...este inalt are parul cret este un pic plinut umbla cu din astia care fumeasâza si chestii dn astea dar cred ca el nu mai fumeaza nu ia note foarte mari la scoala ii place sa mearga cu bicicleta si cam atat stiu despre el