| 7Mary7 a întrebat:

Trebuie sa merg la mojoratul unui coleg si nu stiu ce cadou sa ii iau! Nu vreau sa ii duc lucruri precum pampers, biberoane etc. Vreau sa fie ceva serios (dar sa nu fie prea scump-in jur de 100/150 RON). Trebuie sa mentionez ca nu poarta ceasuri, bratari, lanturi sau alte lucruri de genul asta. M-am gandit la un parfum dar as vrea totusi altceva. Astept cat mai multe idei! Funda pentru cele mai bune!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Patyi a răspuns:

Buna! ^.^batting eyelashes

Ii poti cumpara niste haine la moda!winking

Te-ai gandit perfect la parfum dar. gusturile nu se discuta! cred ca l-ar incanta mai mult.

| nikywillrock a răspuns:

O narghilea? Sau un borcan de Nutella la 5 kg... da, 5 kg(nu, nu e ieftina, deloc). Genu asta de cadouri fac eu big grin. Gandeste-te la narghilea totusi..na,100-150 de RON e numai bun, te incadrezi perfect

| ellena3322 a răspuns:

Pai sa ii iei un Ceas sub forma unei roti costa cam 45 lei un zar kama sutra un durex adica sti tu. Daca e baiat poti sa ii iei o halba de bere cu niste modele pe ea da serioasa.Sau niste deschizatoare de bere cu fete stii chestiile ale eu am mai vazut in cluburi de alea.Sau daca e mai tocial tocilara sa iei un Radio retro daca e pasionat de istorie.

| Cocolina6 a răspuns:

Vezi niste cadouri personalizate cu poza, textele proprii, iesite din comun aici http://www.cadouridedragoste.ro/cadouri-personalizate.php

| NexussZ a răspuns:

Un parfum, intre 100-150 Lei cred ca vei gasi ceva bun.