| Unique a întrebat:

Voi ati observat? Deja parca se simte Craciunul, la magazine chestii de brad si Craciun, la televizor reclame cu Mos Craciun laughinglaughingSuntem in Noiembrie inca, dar eu deja parca simt Sarbatorile astea!happyhee heeVoi?

Răspuns Câştigător
| alexutu001 a răspuns:

Superrr:X:X si eu deja simt mirosul bradului impodobit cand o sa apara si reclama de iarna la tuborg si coca-cola atunci chiar se apropie Craciunulhappy

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

DA, si eu la fel simt:X Ador Craciunul...atmosfera,bucuria de-a fi alaturi de cei dragi, cadourile...si ca in a3-a zi de Craciun e ziua mea:X

| dutsa24 a răspuns:

Da...intr-un fel vreau sa vie cit mai repede sa plec un pic in vacanta...si plus la asta imi ridika dispozitia la maxim(K)(K)

| Letytzy@ a răspuns:

Buna! Da, am observat:X:X...