| LovelySmile98 a întrebat:

voi ce faceti cand va plictisiti? adica pe ce site-uri intrati?
cu exceptia facebooku'lui si a mess'ului

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe un site unde pot vedea seriale

| Kindly a răspuns:

Weheartit!

| Asdffk a răspuns:

TPU.ro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Trafictube.ro

| Klaryssa a răspuns:

Ma uit la The vampire diaries,intru pe twitter, pe polyvore, citesc povesti de pe Sceptrul realitatii, vad filme de groaza, pe youtube big grin dar de obicei cand ma plictisesc de laptop in general ies pe afara laughing

| ioana21S a răspuns:

Cand ma plictisesc imi gasesc o ocupatie ex:dansez, citesc bancuri, urmaresc ceva amuzant pe youtube, navighez pe site sa ma pun la zi cu stiriile(moda)poti sa faci o gramada de treburi interesante.Iesi cu prietenii tai la un film, o plimbare, sau va jucati ceva impreuna un remi, monopoli, carti etc.Bafta!

| mary4048 a răspuns:

Joc poker pe full tilt sau intru pe Iesirea din matrix

| AiEnma97 a răspuns:

TPU sau site-uri cu filme/seriale/anime-uri online happy

| girl28 a răspuns:

Pe TPU.:d