| cata_6196 a întrebat:

Voi ce mai faceti pe ce site-uri mai intrati sa nu va plictisiti?

5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Cele cu bancuri, legislatie...

| eliza a răspuns:

Buna! mai mult pe cele pe care am cont dar asta conteaza si de varsta pai eu am 12 ani si intru pe www.stardoll.com, www.ejocuri.ro, www.trilulilu.ro, www.shinobi-fansub. com www.i-dressup.com, www.hi5.com, www.sannis.com,www.TPU.ro. eu intru ca sa ma uit la naruto, ca sa ma joc, si ca sa dowloadez naruto manga, si pe stardoll si i-dressup ca imi plac ca sunt cu papusi virtuale. ti-am spus ca conteaza si varsta eu intru pe ce imi place mie. pa pa!

| deleuandrei a răspuns:

Pe toate cite un pic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ala

| cata_6196 explică:

Lizucafrumusica - da tu 12 eu 13 rolling on the floor