| Gabrielle_3626 a întrebat:

Buna voi ce nume de caini ati alege... eu o sa imi iau un caine (mascul, alb cu negru) si m-am gandit la Biju. alte ideei mai aveti. Nu vreau de pe Google sau alte site'uri (pentru ca:1)le'am vazut si 2) ati da decat copy/paste) VREAU IDEEI ORIGINALE SI FRUMOASE...Mersi!

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

TAre numele pe care l-ai ales uh love struck
daca-i mascul: Pegi, Miki, Pufy, Motzi etc. sper ca te-am fost de ajutor pa

4 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Buna! Toby, Tobytzu, Puke, Nike( se citeste naichi), Mitzu, Blaki, Almo; Mitzic si Corulea

| catalin188 a răspuns:

Pipo

| stefanandrei_1956 a răspuns:

Sprit(cu s cu virgula dedesubt si t la fel) Bubby, Bergru, Mister, Dogy, Cyeri, Barnie...

| Ruxandra_2053 a răspuns:

Bobo, Blacky, Bubu nu mai stiu, catelusa mea se numeste Lulu, ai putea incerca si numele Totto.