| kitty00 a întrebat:

Buna!rolling on the floor Voi ce subiecte de discutie aveti cu Bff-ul vostru*fetele*.Eu m-am cam saturat sa vorbesc numai despre un baiat cu ea...Deciiiiii laughing? Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| nikolleta200101 a răspuns:

Pai...noi discutam o gramada de chestii. puteti sa va mai spuneti secretele, puteti vorbi espre ultimul trend in moda, despre vedete. fetele pe care nu le suportati, sau pur si simplu poti sa-i spui ca te-ai plictisit de acelasi subiect si sa mai propuna ea alte chestii. sper ca te-am ajutat=D
Funda?happy

| kitty00 explică (pentru nikolleta200101):

''funda?'' nu era/este/va fi o intrebare, clar?happy

1 răspuns: