| anku a întrebat:

vrea sa stiu si eu cum sa fac un film din poze dar sa mearga sa-l postez pe net pe youtube si sa ma invatati cum sa-l si postez ...plezzz...

Răspuns Câştigător
| sTeFaN. a răspuns:

Pai poti face un filmulet din poze cu Movie Maker, cauta-l in Program files, asta daca ai Windows Xp, si apoi intra pe youtube.com fa-ti un cont si da in dreapta sus unde scrie Upload si te descurci tuhappyBafta!

3 răspunsuri:
| eusinumaieu a răspuns:

Vrei sa faci un videoclipstraight face nu ii asa de greuhappy

| kissy a răspuns:

Poti sa faci un Power Point slide show, cu setari de schimbare a imaginilor la un anumit interval (sa zicem 7 secunde) si cu un fisier audio inclus, care sa inceapa sa ruleze la deschiderea slide show-ului.

| Vladut7 a răspuns:

Nu prea stiu, dar ai multe pe PhotoScape... sper sa te ajutewinking