| rihannna a întrebat:

vreau ceva statusuri frumoase de dragoste sau.si altceva...si sa nu fie de astea obisnuite dupa neth!
DAU FUNDA! pentru cele mai frum. :*:*:*

Răspuns Câştigător
| FroddoLikesBlood a răspuns:

Buna.
Uite aici:

Dacă voi vă spun că vă place, ar fi o minciuna. Te iubesc cu tot spiritul meu

Viaţa mea este a ta... iubesc transporta pentru tine este mult mai puternic decât orice şi vă. Tu esti printesa / printul din visele mele

Va oferim niste Mai Statusuri de dragoste:

Dragostea este ca de zapada. ea cade usor, te face sa te îngheţa şi apoi dissupears

Te iubesc. te iubesc... te iubesc... Acest withouth orice alte cuvinte

Iubirea este un element al naturii pline de imaginaţie

Nu-mi imagina o noapte fara zi. eu chiar nu pot imagina-mi să vă withouth

Dacă vedeţi un prieten, fără un zâmbet, dă-i unul dintre dumneavoastră.

Nimeni nu merita lacrimile tale, dar cine le merita nu va face sa plangi.

Toate lucrurile bune trebuie să provină de la un capăt, dar toate lucrurile rele pot continua pentru totdeauna.

Noi construim ziduri în jurul valorii de noi să păstrăm tristete stele, de asemenea, păstrează în bucurie.

Este uşor să plângă atunci când îţi dai seama că toată lumea te iubesc te va respinge sau va muri.

Furia, lacrimi si tristete sunt numai pentru cei care au renunţat.

Mie imi plac multkiss.

3 răspunsuri:
| IM5 a răspuns:

La vederea blandei flori Cu mirosu-i aromat Eu iti sp iubirea mea Ca deloc nu te-am uitat! In adancul meu pierdut, Plin de vorbe ratacitoare, Tu ma-ntrebi mereu plangand, Cand te voi revedea oare?!

as vrea sa-ti spun ceva.
dar nu stiu cum sa fac
nu vreau sa te ranesc
mai bine ar fi sa tac
oricat as suferi tu nu meriti sa stii motivul pentru care te voi parasi
Durerea ce in suflet o port,
Nu pot s-o mai suport,
In lacrimi ma topesc,
In lacrimi ma trezesc
De ce oare TE IUBESC.
Nu-s rea sunt smequerita
Stiu sa ma fac iubita
Hai sa facem o-ncercare
Sa vedem care pe care

Sunt stele care cad dar totusi stralucesc...Si oameni ce se despart chiar daca se iubesc.sad
A-cum
D-egeaba
I-ubirea
O-mai cauti
dragul meu iubit tempit iti trimit din departare un costug si-o lumanare si ca semn ca te iubesc drept in groapa te trantesc

You are totul pentru mine
And i want sa ne iubim
Dar it`s difficult vezi bine
Caci we nu ne potrivim?
trandafir de la Bacau, hai sa-ti dau numarul\' meu
grea e viata unui peste cand traieste pe uscat...dar mai grea a unei fete cand iubeste un baiat.
paraca ceul plange,,,
ca azi ne despartim.
e scrs in cartea vietii iubirea s-ompartim.,.
de ce azi sortii te mpotrivesti...
spune-mi ca cew-am gresit.
dc ma parasesti
Pe aceasta coala alba
Amintirea mea ti-o las,
Caci nu stiu in ce parte
Ma va duce al meu pas...

Cine iubeste si tace,
Nici dracu n-are ce-i face.
Poate ca m-am grabit, poate ca n-a fost nimic, sau poate ca a fost ceva, dar doar in mintea mea

| cata_4290 a răspuns:

1-my night is your day and your day is my night, let your stars to come with me y let mine to get to you to say i love you2-with my gun i kild your heart,to have it always near me, y gived you my soul, and you crashet with your love3- you give me the power,the ocean,the sun,the stars, the day and night, and y give you the earth to complete the planet Love.

| cata_4290 a răspuns:

Scuze daca unele cuvinte nu sunt scrise corect dar au fost inventatii de moment, si poate nu stau atat de bine la capitolul engleza-gramatical vorbind.