| andreeammd a întrebat:

Vreau maine sa imi cumpar hofisil (sunt niste pastile de slabit care ajuta si persoanle care au probleme cu constipatia, tin sa precizez ca sunt din substante naturale ) le-a incercat cineva?
am citit pe net ca trebuie sa ai minim 12 ani ca sa iei. Le-a incercat cineva? Cat a slabit?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Eu nu am incercat insa nu ti-as recomanda sa apelezi la pastile pentru slabit. Cel mai bine e sa tii o dieta - nu de infometare ca sa te ia cu lesin - si sa faci mult mult sport. Mergi eventual la sala. Nu sunt de acord cu pastilele. Par totusi naturale dar... ma rog eu nu as trece la ele. Prefer sa tin dieta si sa fac sport ca sa slabesc. De cand mi-am facut acest program am slabit intr-o luna 5kg