| violetaa20 a întrebat:

A luat cineva pastile de slabit HOFISIL? vreau sa stiu daca au efect. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felix65 a răspuns:

Mare greseala pastilele sau alte leacuri de slabit! Iti dereglezi metabolismul si dupa ce nu le mai iei pui de trei ori cat ai dat jos,dar poti acumula si alte neplaceri. Incearca sa pui in farfurie jumatate fata decat puneai,elimina dulciurile,bea multe lichide,mananca fructe si salate si mai ales fa miscare! Cu putina vointa, sigur vei slabi, vei fi sanatoasa si frumoasa! Succes!

| violetaa20 explică:

Ioi eu deja iau de 12 zile si mai am de luat 33 de zile si ma cam deranjeaza burta! mersi de raspuns