| SweetyღGirl a întrebat:

vreau niste melodii de dragoste mai ritmate...gen andreea bala te joci cu mine, inna tu si eu. happy

2 răspunsuri:
| lorelore a răspuns:

Andra ft marius moga-un lucru sa-mi dai sau tot de la andra-vreau sarutarea ta super veche super misto cel putin mie imi place sau daca asculti si muzica straina tot de dragoste incearca massari si mia martina piesa se numeste latin moon super piesa sper ca te-am ajutat

| MysteriousGirl15 a răspuns:

Demi Lovato- Give you heart a break; Kidnap My Heart - The Click Five; Taylor Swift-We Are Never Ever Getting Back Together.
Sper sa iti placa happy