| CrazyGirl01 a întrebat:

Vreau niste statusuri noi de fete.puppy dog eyes Cele mai frumoase statusuri primesc fundoi laughing.

Răspuns Câştigător
| kozzmyn a răspuns:

• Şi-mi pare rău că s-a terminat aşa. Eu chiar aveam nevoie de prietenia asta.
• Nimeni n-o să ne oprească, atâta timp cât incercăm, avem mereu o şansă. Nu-ţi fie frică, lasă visele să se împlinească. ♥
• © Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac din gura...
• ♥Daca sunt zile cand ma prefac ca nu vad minciunile, si cred anumite cuvinte, o fac ori din dragoste, ori din indiferenta.
• Sincer, preferam mai degrabă să nu cunosc unele persoane.
• Am jucat după regulile care îi făceau pe alți fericiți, dar nu și pe mine.
• Stiu, vreți să schimbați multe. Dar nu vedeți că tot ce faceți, vă face sa fiți târfe!
• Îmi desenez un curcubeu când totu-n jur e cenuşiu. Că poate, mă trezesc cu el pe cer şi ştiu că-i prea devreme să fie prea târziu.

• Păreţi frumoase, aproape culte. Atât de proaste şi din ce în ce mai multe!
• Rămâi aşa cum eşti acolo în lumea ta. Nu vrei să schimbi nimic, atunci nu mai schimba!

• Fumul te ameţeşte, ce bine, ameţit te vreau lângă mine. Cu vorbe frumoase nu ţine! Taci, că-ţi stă mai bine!

• Uneori e greu să treci singură prin toate chestiile, și să ții totul în tine pentru că ți-ai pierdut încrederea în toți.

• Ştii ce? Poţi să te evapori. Îmi faci un bine.
• Niciodată n-am umblat după noroc.Şi dacă am vrut să iasă fum, am ştiut unde să dau foc
• Şi plouă din ochii tăi, dar totuşi e uscat obrazul tău, că ti-e prea frică să schimbi ceva, că dacă iese rău?
• Ca orice basm, începe cu "a fost odată"! Un băiat şi-n gândurile lui mereu aceeaşi fată!
• Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi.
• Şi imi pare rău de tot ce s-a întâmplat, ştii bine.Cel mai mult îmi pare rău că am pus suflet pentru tine!
• Cum este mai bine? Cu minciuna care ne...