| anonim_4396 a întrebat:

Vreau s ava cer parerile asupra unor telefoane. Care vi se pare mai bun dintre I-phone 4, Samsung Galaxy S, Motorola defy? Argumentati raspunsul.
Dau funda.
Multumesc kiss

Răspuns Câştigător
| EduardPaul94 a răspuns:

Eu dupa mine ti-as recomanda iphone 4. deoarece pe el poti pune mult mia multe aplicatii distractive decat pe celelalte 2 si este si la modawinking. iti spun din proprie experienta fiindca am un iphone(piraterie-cadou de la un prieten)si pot sa-ti spun ca astia la mine in clasa crapa laughinginsa cei care is mai intelegatori mai tot timpul stau pe la mine la banca sa se uite la aplicatii. e misto ...nai ce sa zici. dar ca raspuns final iti spun ca iphone 4 ii supeerr misto fata de celelalte 2. ceaowinking

1 răspuns:
| annna a răspuns:

I-phone 4 este foarte dragut si bunwinking