| Andrei_3853 a întrebat:

Ce sa aleg dintre urmatoarele smart-phone-uri: Samsung Galaxy S2, HTC Sensation XE, Motorola XT910 RAZR, Samsung Galaxy Nexus si iPhone 4S? ATENTIE:NU vreau sa aud raspunsuri de genul: iPhone e mai smecher! SPECIFICATI raspunsul! eventual daca nu va puteti hotara scrieti mai multe telefoane!

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Galaxy s2 e cel mai dotat telefon momentan

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Oricum androidu e mai bun decat ios...

| davidtm a răspuns:

Salut Andrei!
Iphone 4s e mai bun ca:Samsung galaxy s2, HTC, motorola.nexus.
plus ca iphone 4s e mai la moda si mai bun.
Samsung galaxy s2 e foarte rezist pe langa iphone 4s
dar Samsung galaxy s2 l-am vazut la multi la mine in oras.
iphone 4s niciunde.bine daca vrei ia-l pe Samsung galaxy s2 ca nu e mare diferenta intre.+iti mai raman destuli bani.

| MaxiValau a răspuns:

Galaxy S2

| Stylee a răspuns:

Depinde. cele mai bune sunt S II si iPhone 4S. amandoua sunt foarte bune. Samsung e mai rezisntent si are al sistem de operare, in timp ce iPhone e mai fragil dar, zic eu, e cam la egalitate cu samsungu desi are alt sistem de operare. in plus iPhone are comanda vocala, ce il face mai atragator. Acum depinde si de bugetul tau si de genul tau. Funda big grin?

| Toshima a răspuns:

HTC Sensation, am si te asigur ca nu vei face o alegere gresita, bineinteles ca aici mai depinde si de gusturi si nevoi...succes la cumparaturi!winking

| Andrei_3853 explică (pentru Toshima):

Acuma eu dispun de 17 milioane FIX deci la iPhone 4 ar fi ceva de strans

| qwerty1234 a răspuns:

Galaxy S2 e mai bun ca iPhone4S si e si mai ieftin, e adevarat ca iphone are comanda vocala dar eu cred ca l-ai folosi decat acasa pentru ca iti dai seama ca daca ai fi intr-un loc public ai arata ciudat daca ai incepe sa vorbesti cu telefonul mai ales ca trebuie sa vorbesti intr-o engleza pe care s-o inteleaga telefonul laughing. iphone iese mai repede in evidenta decat galaxy S2 pentru ca e vazut de multi ca "cel mai smecher telefon", nu ca nu ar fi un telefon exceptional.