| Simion_Roxi_1991 a întrebat:

Vreau sa fac o poveste pe un grup. Numele initial ales de mine era Razbunarea unui inger, dar il luase o alta fata deja. Povestea va fi despre o fata careia ii murise toata familia ( familia fusese omorata de mafioti ). Aceasta fata vrea sa-si razbune familia si trece prin fel si fel de chestii rele, este batuta, la un pas de moarte de multe ori si multe altele. Intr-o simpla propozitie : Fata vrea sa-si razbune familia si trece prin multe încercări ca sa o faca. Eu vreau un titlu care sa se potrivească cu tema povestii.

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

Vrei să scrii o poveste despre asta, dar ai probleme în a alege un amărât de titlu?
Trebuie să ai o imaginație la fel de bogată ca un cireș în ianuarie, dacă ai dificultăți în a alege 1-5 cuvinte care să se potrivească cu povestea.
Mai ai și un curaj cel puțin prostesc dacă chair crezi că poți scrie ceva interesant când și un titlu te depășește.