| Sabiiina001 a întrebat:

Bunna ^^. Vreau sa scriu o poveste,dar nu am idei pentru un titlu. Este o combinatie intre dragoste, drama si actiune. In poveste este vorba despre familia unui baiat care este distrusa din cauza unui reporter. Acesta este gasit de o familie si ajunge sa fie adobtat de catre ei. In acea familie traieste si fiica acelui reporter( parintii ei au divortat) si baiatul isi da seama. Singurul lucru pe care il vrea baiatul este sa se razbune pe acel reporter insa devine dificil, deoarece cand ambii cresc si termina facultatea, acestia se indragostesc. Nu vom stii ce decizie va lua: va duce razbunarea pana la capat sau va trai fericit alaturi de persoana iubita?

Ce parere aveti? Ma puteti ajuta cu un titlu?

Răspuns Câştigător
| Kenichi a răspuns:

Dragoste si Razbunare
The Reporter (aici si o idee mica baiatul devine reporter la randul sau si se razbuna pe tatal iubitei lui in acelasi mod in care el a facut-o cu parintii lui)
All about true storyes

1 răspuns:
| AqCoX a răspuns:

Ce zici de : Dragoste sau razbunare! Oricum, titlul tu ar trebui sa il stii cel mai binewinking