| zuZa_6487 a întrebat:

Buna! Vreau sa fiu altfel...sa ma schimb si fizic si psihic. ce sfaturi mi-ati putea da?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| xDianne a răspuns:

Nu poti sa te schimbi doar batand din palme, asta dureaza, prin intermediul altor persoane te schimbi. Eu eram foarte jucausa cand era mai mica, cand stateam cu vecinul meu, acum, am mai crescut, stau cu fete.mai mari, si ma schimba total. [ Aici m.am referit la psihic. ]
La fizic poti sa incepi sa te imbraci diferit, sa iti alegi o tunsoare noua, cu slabitu` sau ingrasatu`[ mai greu ]. Nu totul depinde de tine.
Succes! >big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fizic, poti face mai mult sport, poti manca mai sanatos. Psihic, nuprea te poti schimba doar, incercand lucruri noi, vorbind cu oameni din afara cercului tau obisnuit, sau aflandute in situatii inedite (nu neaparat foarte roze).happy