| Aisha a întrebat:

Buna vreau sa imi comand si eu niste carti de pe okazii si nu stiu cum trebuie sa fac pentru ca am vreo 3 de toate si sunt publicate separat chiar daca sunt o serie si sunt de la acelasi utilizator! Trebuie sa platesc 3 taxe de transport cumva?

6 răspunsuri:
| CookieMonsta a răspuns:

Trimite un mesaj utilizatorului spunandu-i sa le puna pe toate intr-un colet, nici lui nu cred ca-i convine sa plateasca taxa de trimitere a 3 pachete.

| cristinapasager a răspuns:

Ai incercat pe librarie.net? e mai simplu.

| Aisha explică (pentru cristinapasager):

E mai scump pe librarie.net

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns (pentru Aisha):

Poti sa dai un exemplu? Ma indoiesc ca alta librarie online are reduceri mai bune ca librarie.net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi o carte si vei primi datele de contact ale vanzatorului prin e-mail il poti suna si sa ii spui ca vrei si celelalte carti si daca v'a fi amabil ti le va trimite pe toate 3 cu un pret de transport ceva mai mic decat daca le'ai cumpara separathappy astfel vei plati o singura taxa de transport.

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Daca ne spui cartile, iti pot spune cateva preturi.