| dey11 a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi cumpar un telefon, si nu stiu ce sa aleg.Caut ceva in jur de 500 lei, de preferat touch-screen.
Am vazut cate modele dragute [ si fara touch ], dintre care 3 mi-au luat ochii, insa nu stiu cat de rezistente sunt.
In total 11 telefoane mi s`au parut ok, ma puteti ajuta va rog?big grin
1. nokia 5230
2. nokia 5228
3. nokia 7230
4. nokia 6111
5. nokia 3600
6. samsung 3300
7. samsung c3500
8. samsung gt-i5500
9. lg gs290
10. lg ks360
11. lg t300
Numerele 6, 10 si 11 imi plac la maxim, insa firmele nu au o reputatie foarte buna in ceea ce priveste rezistenta, din acest motiv am cautat si am ales mai multe telefoane nokia.
Va rog, voi ce ati alege?
sau aveti o idee mai buna?

5 răspunsuri:
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Andreea.Îţi recomand să arunci o privire la ce spun oamenii care deţin deja aceste produse, şi să alegi ceva ce te poate ajuta în toate punctele de vedere, precizez că aici ai şi livrare gratuită: http://profitshare.emag.ro/....../click.php să te fi ajutat, o zi bună.

| Onutzyk a răspuns:

Paai...
Nokia este pe locul 4 in ceea ce priveste smartphone-urile si telefoanele cu touch. Pe primul este HTC, pe al doilea Samsung si pe trei nu mai stiu thinking
Daca vrei un telefon cu touch, cel mai bine iti iei un HTC [dar nu prea se incadreaza in suma ta de bani thinking] sau un samgung 3300 sau un gt-i5500.
Lg ks360 a avut o colega si are sora unei colege. Nu s-a stricat, e destul de bun, dar e cam demodat...

| vladdd_1526 a răspuns:

Dintre astea 11 eu cred ca Nokia 5230 este cel mai bun...dar si LG ks360 este destul de frumos

| vladdd_1526 a răspuns:

Sau poti sa alegi un Samsung s5230 star

| VyVyK a răspuns:

Www.vandtelefon.com vezi poate iti place ceva:> bafta