| Gordinandreea99 a întrebat:

vreau sa imi fac si eu un tatuaj pe încheietura de fapt sunt doua tatuaje pe ambele încheieturi vreau sa scriu ceva, vreau sa stiu cât de dureros este pe încheietura si daca este suportabila durerea.

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Orice tatuaj este dureros.Pe închieietură, da, este puțin mai dureros pentru ca pielea este sensibilă, dar dacă vrei cu adevărat, merită orice durere.Te pup!

3 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Da,daca tatuajul e permanent(si sigur este)va fi dureros, dar durerea e suportabila.

| Duniajunk a răspuns:

Pe încheietura este mult mai dureros, deoarece pielea este sensibila. Dacă vrei un tatuaj într-un loc mai puțin dureros, iti recomand pe undeva pe spate este cea mai "nedureroasa" parte a corpului pentru tatuaje. Dar ar merita durerea de la încheietura, se vede frumos.
Te pup.