| 18aylyn a întrebat:

si-a facut cineva tatuaj la incheietura mainii pe interior? vreau sa stiu si eu daca doare, nu am niciun tatuaj si nu stiu cum e durerea happymultumesc

Răspuns Câştigător
| Neagandalf a răspuns:

Buna eu sunt tatuator de vreo 2 ani fac tatuaje cu un aparat facut de mine etc etc
Am facut in jur de 50 de tatuaje dintre care 2 le-am facut pe mine.
Unul din ele il am de unde vrei tu sa afli daca doare adica de la incheietura maini stangi pe interior adica pe vene pana pe biceps este un tribal inventat de mine.
Ce pot sa spun tatuajul nu este o durere este o usturime micuta care o simti inainte sa iti amorteasca mana dupa care nu mai ai nimic.
Acum depinde si cine til face daca e la un salon da tatuat atunci este bine.
Poti sa te duci linistita!

| 18aylyn explică (pentru Neagandalf):

Da-mi tu mesaj cu id.

1 răspuns: