| Aliendina27 a întrebat:

Vreau sa îmi fac suvite! Ce culoare credeți ca merge mai bine cu blond închis? Alb, albastru sau verde! Fără mistouri! happy Mersi!

Răspuns Câştigător
| PŞtefaniaP a răspuns:

Colega mea are şi ea părul blond închis şi prima dată şi-a făcut şuviţe turcoaz şi acum are roşii. În orice caz, suviţele albe nu ar merge cel puţin din perspectiva mea nu ai arăta calumea. Îţi sugerez să încerci turcoaz pentru că prinde culoarea pe păr. O zi bună şi sper că te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| StalkerSoul a răspuns:

Buna, nu ti le face albe pentru ca la niciun baiat nu ii place sa vada o fata cu parul alblaughing serios acum tu te-ai uita la un baiat cu parul alb?laughing

Merge cu albastru. dar totusi nu e o culoare prea stridenta?

Parerea ta, eu mi-am spus opinia.

Numai bine! happy

| Aliendina27 explică:

Ce coincidenta! Eu am suvite roșii si acum vreau sa îmi fac turcoaz! Ms mult de răspuns!:*

| Lucccy a răspuns:

Albastru