| SheIsCrazy a întrebat:

Credeti ca ar merge mai bine pe parul blond suvite colorate [gen verde, albastru etc] sau ceva mai natural [ o nuanta roscata sau negru]? Mentionez ca vreau sa folosesc sampon nuantator happy.

5 răspunsuri:
| ĿФsт a răspuns:

Mai bine iti merg shuvitele gen verde albastu roz mov pentru ca ai parul deschis l culoare...

| SamSon a răspuns:

Mie imi plac foarte mult fetele mai naturale asa. :X

| natashacrown a răspuns:

Sunt mult mai funky culorile electrice, mai ales ca se poarta vara asta ''neon'' fa'ti un verde unele puternice altele mai pale sau cu albastru. ar arata super happy ( o spun asa de sigur pentru ca am vazut si ma gandeam sa'mi fac si eu, doar ca. ghinion eu nu am par blond si nu ar arata asa de cool)

| BBdragutza a răspuns:

Da ar merge si ar venii chiar super, pe parul blond ies cele mai tari suvite(si albastre si verzi si roze)de care iti doresti tu fiindca pe perul blond se obbserva foarte bine si da si o personalitate mai draguta, si plus de asta arata asa super! Bafta si sa imi spui te rog neaparat cum a iesit caci sunt curioasa sau sa iti pui o poza pe profil cu tine sa vad cum iti sta!

| Gabrriella a răspuns:

Eu sunt de parere ca e cawinking.adica...ai si un exemplu. Avril Lavignehappy