| Panda10213 a întrebat:

Vreau sa imi fac un canal pe YouTube si as avea nevoie de un program de editat pentru poza de coperta.Ma puteti ajuta? Dau funditaaa:*

5 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Photoscape este simplu, dar poti incerca si photoshop, este mai complicat.

| Faraidei a răspuns:

Photoshop este cel mai bun, dar trebuie sa ai cateva cunostinte. mai sunt si GIMP, Photoscape, Photobie, Photofiltre etc.

| AndreeaMoromete23 a răspuns:

Poti folosi programul asta, usor si folositor :*! http://pixlr.com/express/

| CosminZoRR a răspuns:

Photoshop este destul de usor de folosit. Multa bafta!