| valerikaa a întrebat:

vreau sa imi fac ziua de nastere (peste cateva luni) m-am gandit sa imi fac petrecerea intai acasa, apoi la un club, ce credeti ca ar trebui sa cumpar? nu as vrea sa cheltui multi bani, funda!

1 răspuns:
| Alicia98 a răspuns:

Ar trebui sa cumperi 3-4 sucuri, cateva cutii de pizza, chipsuri sau alte dulciuri, baloane, ceva decoratiuni, farfurii si tacamuri de unica folosinta, servetele si... cam atat. Cam asta ar trebui sa fie la orice petrcere :/.
Bafta! happy