| anonim_4396 a întrebat:

Hey! In curand e ziua mea de nastere sichiar nu stiu unde o sa fie petrecerea... pana acum mi-am facut ziua acasa da anul asta vreau sa mai schimb, deci astept sugestii.
Si nu merge in club si nici la restaurant (si fiind mijlocul iernii nu prea am multe variante...chiar am nevoie de niste idei)
Multumesc; funda!

1 răspuns:
| eleena a răspuns:

De ce nu la restaurant? happy
Inchiriezi o masa, iti inviti cativa prieteni, familia, pe cine vrei tu si gata.Nu stai sa stangi ca acasa si e mult mai simplu. Nu cred ca te va costa prea mult. Acum depinde de cate persoane vor veni happy
Sau puteti merge la un acvariu stiu si eu. ceva ce-ti place tie...
Sper ca te-am ajutat si la multi ani :*!