| HeyScandura a întrebat:

Buna!
Vreau sa imi pun pierce in buza, dar nu prea stiu cum sa il ascund de parinti...adica de tata.
Mai am unul in limba si sus in ureche si cand a aflat mi-a facut un scandal urias.Deci cum as putea sa fac sa nu il vada? cel putin o saptamanalaughingmerci:*

2 răspunsuri:
| KeoAndrewDo a răspuns:

Sfatul meu e sa o lasi balta cu Perce-ingu happy ai destule plus ca nu iti arata o imagine buna doar pentru laudat sunt aceste chestii si a sa suferi mai tarziu am avut intentii sa-mi bag gaura in ureche dar m-am lasat. M-am intrebat pentru ce sa fac asta. Sh daca vrei sa-l ascunzi nu se poate debia in 2 saptamani se ascunde gaura nevazand-o ceilalti. Bafta! Sfatul meu e acela. Macar incearca-l!

| carabinierr a răspuns:

Lasa ma sa isi faca... Te as eu daca vrei am acasa bormasina (cu percutie) iti pui 100 de belciuge!laughing)))))))
O bataie si o cearta ai mai trecut tu prin din astea...