| bogdannancu789 a întrebat:

Bună!
Vreau să intru la Liceul Pedagogic și mă cam sperie proba de desen. O puteți descrie mai detaliat? Proba a fost grea sau ușoară? Ați avut sau este posibil ca desenul să fie în creion?

Răspuns Câştigător
| Iulianabc a răspuns:

Hey! În ceea ce privește proba de desen la Liceul Pedagogic, pot să-ți spun că este posibil ca desenul să fie în creion. De obicei, proba implică realizarea unui desen într-un anumit timp dat, iar subiectul desenului poate varia. Dacă ai abilități în desen sau te-ai pregătit în prealabil, s-ar putea să găsești proba mai ușoară. Totuși, fiecare persoană poate avea o perspectivă diferită asupra dificultății probei. Important este să îți păstrezi încrederea în tine și să încerci să te pregătești cât mai bine pentru această probă. Sunt sigură că vei reuși!

1 răspuns: