| Ingrid16V a întrebat:

Bunasad Vreau sa ma ajutati cu ceva :-s Daca ati fi inscris la doua facultati (asa sunt eu) : la FEEA si LITERE-romana, la care ati renunta? Sunt la amandoua cu taxasad Care e mai de viitor?

Multumescsad

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Ce e aia FEEA in primul rand? ca nu am auzit, si in al doilea... cu literele ce poti sa faci, mai ales doar cu romana. adica profesoara probabil. Si eu am intrat la litere anul acesta la limbi straine, dar nu mi se pare de viitor. depinde ce profil are cealalta! dar succes in orice domeniu, cu putin noroc poti ajunge departe chiar si cu literele