| diana07 a întrebat:

vreau sa merg cu fostul iubit in vacanta si nu stiu cum sa-l conving.nush daca sa-i dau un mesaj cu toate detaliile sau sa-l mai las in suspans.noi nu prea mai vbm dupa ce ne-am desp.

3 răspunsuri:
| ZmeuricaXD a răspuns:

Da de ce vrei sa mergi cu el daca nu mai prea vorbiti? Il mai iubesti? Poate ca el nu o sa fie de acord sa mearga deoarece nu ai mai prea vb cu el...Da-i si tu un mesaj si spune-i daca vrea sa isi petreaca vacanta alaturi de tine...Si daca va zice da cheama-l la un suc sau undeva sa va intalniti si sa vorbiti face to face si ii zici mai multe.happy
Scuze ca te intreb, dar cati ani ai si cati ani are el?
Succes :* :*

| diana07 explică (pentru ZmeuricaXD):

Mi-a zis cand ar vrea sa mearga deci vrea sa mearga.da nu stiu daca sa ii trim acum un mesaj cu detaliile sau sa-l intreb iar daca merge si restul detalilor sa-l las pe el sa intrebe. avem 18 si 20 de ani.:*

| ZmeuricaXD a răspuns (pentru diana07):

Multi inainte :* :*.
Poi ar trebui totusi sa va intalniti undeva si sa vorbiti despre tot..Prin mesaje sau la tel. nu prea poti vb chiar asa cum vorbesti face to face.big grin
Sa aveti o vacanta frumoasa :* :* :*