| lumyluminitza a întrebat:

Buna happy Vreau sa'mi cumpar o tableta... Voi ce ziceti? Samsung galaxy tab 2 sau Samsung galaxy tab 3? happy De ce?
Funda happy
P.S: Scuzati categoria dar este cea mai populara.

Răspuns Câştigător
| AndreiILB a răspuns:

2 poti naviga mai bine pe internet pe 3 te poti juca si poti instala mai multe aplicati depinde pentru ce vr u eu recomand tab 3 bft :*

3 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Sa aiba 3G

| andreicaia99 a răspuns:

1 nu e cea mai populara iar 2 clar galaxi tab 3 fiind aceeasi marca cu tab 2 fiind 3 e clar are ceva mai nou ps imi dai o fundita fiindca azi e ziua mea