| yonela001 a întrebat:

Buna,vreau sa`mi dau piercing in buric,cu ce as putea sa ma dau inainte, sa`mi amorteasca buricul, sau sa nu mai simt atat de mult durerea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine te-ai duce la un salon specializat ca tu daca iti dai gaura nu ai alea dezinfectate si pe urma mai dai in alte nebunii.

| NnDWtf a răspuns:

Pune-ti gheata.
Sau exista un spray la farmacie, nu stiu cum ii spune, dar ii explici pentru ce si iti da farmacista.
Daca iti da o prietena sau o cunostinta gaura, ia-ti tu branula (costa pana in 5 lei) si ia-ti cercel din argint ca sa nu ai probleme dupa.
Nu doare rau, nu doare mai deloc, doare mai rau cand iti strange pielea sa o gaureasca decat atunci cand iti baga acul.
Sa nu te sperii dupa, 2 luni o sa iti curga un lichid de acolo.