| yonela001 a întrebat:

Buna,vreau sa`mi dau piercing in buric,cu ce as putea sa ma dau inainte sa`mi amorteasca buricul, sau sa nu mai simt atat de mult durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Larisa211 a răspuns:

Pai daca ti-l faci la un salon de tatuaje si pierceinguri acolo are un spray special ca sa nu simti, zona e amortita. Daca nu poti sa intrebi la farmacie de ceva.

| yonela001 explică (pentru Larisa211):

Nu mi`l fac la salon, imi da un prieten cu branula...

1 răspuns: