| Anonima007 a întrebat:

Vreau sa-mi fac niste poze artistice(sau misto) pentru facebook si nu stiu in ce pozitii sa stau. Voi ce ziceti?
Multumescc si funda la cel mai bun raspuns; xSii' la restul' votlove struck

3 răspunsuri:
| Capy a răspuns:

Uite aici poze artistice.
http://www.facebook.com/......media/set/

Sauu;;) baga: bubble.blue12 si`ti trimit pe mess:x

| Jandi a răspuns:

Hei...pentru mine in pozele artistice are o mare importanta cadrul(de preferat natural)da si pozitia conteaza.Incearca sa fii naturala,sa razi mult,sa ai o privire profunda, sa scoti in evidenta latura ta copilaroasa, provocatoare etc(depinde de ce vrei sa transmiti) ai nu uita ca pozele ies cel mai bine atunci cand sunt facute pe neasteptate.Succes!

| AntonellaLOVE a răspuns:

Pay... din poza de avatar de TPU vad ca esti super draguta deci... o sa-ti spun pozitiile care mi se pare ca ti se potrivesc.
1.in padure (sau oriunde este un copac inalt) si te sprijini cu spatele de el, si pui un picior pe el si celalalt il lasi jos. Fa o fata trista si poti sa modifici lumina ca sa o faci mai inchisa la culoare.
2. pe iarba intinsa uitandu-te la cer ganditoare... poti sa fii imbracata intr-o rochie sweet cu niste tenisi colorati si multe bratari.
3. daca ai acces la mare, poti sa stai pe plaja, cu spatele la mare, cu picioarele stranse, scriind pe plaja I love U (love= inimioara)
4. in spatele blocului, pe strada, oriunde este beton, deseneaza cateva inimioare mici cu creta colorata, in forma de cerc, si aseaza-te in mijloc. Fa o fata nervoasa, satula de atata dragoste din partea baietilor care te sufoca, pune-ti mainile in cap... da frau liber imaginatiei!
5.scrie pe un carton Free Hugs sau Free kisses(de preferat a doua varianta) si aduna-ti cativa prieteni langa tine, pune-i sa ''stea la coada'' si atunci fa poza. Daca alegi, cum ti-am recomandat eu, Free Kisses pune numai baieti in poza la coada...
sper ca te-am putut ajuta... succes cu pozele si... o rugaminte : imi dai si mie contul tau de FB? ca sa vad si eu pozele dupa ce le faci big grin