| Kidaaaaaaa a întrebat:

Cele mai artistice poze sau pozitii de poze! Cel mai bun si cel mai serios raspuns primeste funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel al pozei tale de profil pe TPU, te mai poti documenta vazand pozele diferitelor vedete pe net iar pentru partea artistica pozele facute in mijocul naturii.

| RalucaRalu99 a răspuns:

Poze artistice cumnata mea are niste poze artistice beton, ce zici de poze cu tine la apusul soarelui sau intr-un lan ceva, intr-o livada sau pe puntea unui lac ba chiar pe malul lui etc. niste pozitii decente cu putin stil si si hotarata sau inocenta si poti avea poze numai de nota 10 te pup :*